WIADOMOŚCI

25.11.2016 roku na uroczystej gali Stowarzyszenia PARTNERSTWO DLA BEZPIECZEŃSTWA DROGOWEGO zostaliśmy wyróżnieni przez Stowarzyszenie oraz Krajową Radę BRD najwyższym tytułem PARTNER BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO 2016 w kategorii organizacja pozarządowa roku za działania edukacyjne AUTOCHODZIK. Fundacja CREDU jest organizatorem tego programu dla najmłodszych dzieci.

WIADOMOŚCI

Gotowi do drogi

Rusza kolejna edycja Programu AUTOCHODZIK. Wspólnie z nauczycielami, rodzicami, dziadkami, policją i strażą miejską chcemy przygotować do samodzielności w ruchu drogowym Asię, Krzysia, Sandrę… Działając razem sprawimy, że nasze dzieci będą GOTOWE DO DROGI.

gotowidodrogi_pion

 

buzki_baner_mnogo

AUTOCHODZIK na Narodowym

W czasie Międzynarodowej Konferencji “Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym”, będącej podsumowaniem czteroletniego programu polsko-szwajcarskiego dla KG Policji, zostały zaprezentowane Autochodziki w wersji dla Policji z trzech kantonów, które wspierały ten Program – Basel, Zurich i Solothurn. Pojazdy, znaki i droga jako zestawy Miasteczko Umiejętności Drogowych trafią do Szwajcarii a wersja polska do 17 komend wojewódzkich w naszym kraju.

a_na-narodowym

WIADOMOŚCI

Piknik mobilności

Dzieci, a często także zespoły rodzinne tworzyły wspaniałe bezpieczne pojazdy, rozwiązywały fotozagadki i zadania dla rodzinki. Do domu zabierały Dyplom i nagrody ufundowane przez ZDiZ. Promowaliśmy nie tylko wśród mieszkańców kolejną gdańską edycję Programu Edukacyjnego AUTOCHODZIK.

stagiewna_18-09

Świecimy przykładem

Inauguracyjne spotkanie u Burmistrza Kościerzyny miało charakter edukacyjny. Ratownicy uczyli zachowań z pierwszej pomocy. A historia OCZY KOTA wprowadziła wszystkich w świat odblasków. Już czwarty raz wszystkie dzieci z pierwszych klas szkół podstawowych otrzymały kamizelki. Spotkanie było też okazją do inauguracji Programu Edukacyjnego AUTOCHODZIK, który w tym roku obejmie prawie 30 zespołów ze szkół i przedszkoli.

 

WIADOMOŚCI

AUTOCHODZIK

Od 2004 roku nasze pomoce, program i akcje przygotowują dzieci do samodzielności w ruchu drogowym.

KONTAKT

 

  • AUTOCHODZIK
  • ul. Rzemieślnicza 9/37
  • 81-855 Sopot
© 2019/2020. Wszystkie prawa zastrzeżone
Autochodzik Autochodzik

AUTOCHODZIK