Rozpoczęliśmy kolejny temat w ramach Programu GOTOWI DO DROGI – AKCJA ZZ. Na stronie Programu oraz na stronie Facebook będziemy przedstawiać informacje związane z zapinaniem pasów bezpieczeństwa w samochodzie.

AKCJA ZZ

Po raz pierwszy w Polsce Rodzinny QUIZ Drogowy. Zapraszamy do udziału. Kliknij QUIZ

PIERWSZA NAUKA JAZDY

Zestaw Miasteczko Umiejętności Drogowych AUTOCHODZIK wprowadza dzieci w świat ruchu drogowego. Dzieci odgrywają różne role m.in pieszego, kierowcy. Ćwiczą właściwe postawy, uczą się prawidłowych nawyków.

W zależności od wieku, poziomu percepcji i wiedzy można prowadzić zajęcia bardziej lub mniej zaawansowane.

Zachęcamy do obejrzenia relacji z “egzaminu na prawo jazdy”, który odbył się w czasie przekazania zestawów dla Gminy Szemud.

Zobacz film

#KołaStopRobiszKrok

Za nami pierwsza edycja Akcji KOŁA STOP ROBISZ KROK, której celem jest zmniejszenie liczby ofiar śmiertelnych na przejściach dla pieszych.

Budujemy właściwe nawyki w oparciu o zasadę Idziesz dopiero wtedy, gdy koła aut się zatrzymają.

Zobacz film

GOTOWI DO DROGI

Od początku roku kilkaset relacji zostało opublikowanych na stronie Ogólnopolskiego Programu AUTOCHODZIK Gotowi do Drogi.

Zespoły realizują całoroczny plan, który obejmuje następujące tematy: PIESZY, ODBLASKI, PASAŻER, ROWERZYSTA.

Zapraszamy na stronę GOTOWI

akcja WIDOczni

W okresie jesienno-zimowym prowadzimy działania edukacyjne związane z nawykiem noszenia elementów odblaskowych.

Dzięki badaniom wiemy, ile dzieci nosi odblaski i jak docierają do szkoły lub przedszkola.

Poznaliśmy historię o KOCICH OCZACH. Na zajęciach dzieci sprawdzały kolory i odblaskowe ubrania. Tworzyły swoje własne projekty odblaskowe.

Specjalną wystawę ODBLASKOWA BOMBKA odwiedziło prawie 70 000 osób. Zobacz niezwykłe prace, kliknij film

POMOCE EDUKACYJNE

Bezpieczna Droga 

Cieszymy się, że nasze zestawy są wykorzystywane przez policjantów i strażników do działań profilaktycznych na rzecz bezpieczeństwa najmłodszych.

Specjalna oferta na stronie OFERTA

Na Facebooku od 7 lat

Tylko od września 2017 kilkadziesiąt wpisów zobaczyło kilkaset tysięcy osób.  Na naszym profilu promujemy osiągnięcia naszych zespołów z przedszkoli i szkół. Rekordowy wpis miał ponad prawie 70 000 odsłon.

W tym roku uruchomiliśmy dodatkowe możliwości kontaktu i prezentacji. Wykorzystujemy fotograficzne i filmowe możliwości FB oraz Instagram.

Polub nas na stronie FB Autochodzik

Wspólnie dla dzieci

Bezpieczeństwo dzieci jest sprawą nas wszystkich. Chcemy, aby sprawdzony program oraz pomocne zestawy edukacyjne były dostępne jak najszerszej grupie odbiorców.

W ramach specjalnej oferty partnerskiej przygotowaliśmy nowe możliwości prezentacji. Jedna z propozycji to Herb lub logo sponsora wyeksponowane na  tablicach rejestracyjnych i drzwiach auta z zestawu Miasteczko.

Szczegóły na stronie OFERTA

Gotowi do drogi?

Wystartowaliśmy z kolejną edycją Programu Edukacyjnego. Wspólnie z nauczycielami i rodzicami przygotujemy dzieci do samodzielności w ruchu drogowym.

Wystarczy zalogować się na stronie, zgłosić grupę lub klasę i można korzystać z przygotowanych materiałów. Scenariusze, prezentacje, szablony dostępne dla nauczycieli BEZPŁATNIE.

Kliknij  GOTOWI DO DROGI i dowiedz się więcej.

Zabójcza tendencja

15% – o tyle w ciągu 1 roku zwiększyła się liczba wypadków na przejściach dla pieszych. W 2016 roku było 4588 ofiar. 264 z nich nie wróciło już do domu.

Zainspirowani szwajcarskim sposobem nauczania najmłodszych ruszyliśmy z Akcją Edukacyjną KOŁA STOP, ROBISZ KROK. Chcemy z pomocą nauczycieli i partnerów dotrzeć z przekazem do dzieci, ich rodziców i dziadków.

Więcej na stronie AKCJA

  • Angażujący PROGRAM
  • Pomocne MIASTECZKA
  • Plenerowe IMPREZY
  • Atrakcyjne ZAJĘCIA
  • Drogowe KONKURSY
  • Warsztatowe SZKOLENIA

www.autochodzik.pl

AUTOCHODZIK

Od 2004 roku nasze pomoce, program i akcje przygotowują dzieci do samodzielności w ruchu drogowym.

KONTAKT

 

  • AUTOCHODZIK
  • ul. Rzemieślnicza 9/37
  • 81-855 Sopot
© 2019/2020. Wszystkie prawa zastrzeżone
Autochodzik Autochodzik

AUTOCHODZIK